Transcendentalní meditace

Přínos Transcendentální meditace pro podnik

Posted on: 13.4.2010

    Motto: Většina manažerů moc dobře ví, že ze všech zdrojů jsou lidské zdroje nejméně využity a jen nepatrná část lidského potenciálu v organizacích je obsáhnuta a zapojena do práce. Peter Drucker

Program TM primárně rozvíjí vědomí, které je v základu myšlení, aktivity a dosažení. Organizace je komplexní sumou kvalit vědomí všech individuálních pracovníků, se vzájemnou propojeností a interakcemi. Používání TM v kolektivu má velmi prospěšné účinky na úrovni zdraví, vztahů, motivace, produktivity, tvořivých a inovačních přístupů.

Program TM motivuje k vyššímu výkonu, excelenci, lepší komunikaci a týmové práci. Implementace programu TM v rámci rozvoje lidských zdrojů a profesního vzdělávání násobí a kombinuje benefit programu osobního profesního růstu s podnikovým kolektivním rozvojem, včetně vyšší podnikové kultury.

  • zlepší se vztahy mezi spolupracovníky i vztahy mezi nadřízenými a podřízenými 
  • zvýší se spokojenost lidí v práci, což v důsledku znamená větší ochotu přizpůsobovat se flexibilně potřebám a změnám, aktivnější a tvořivější zapojení pro naplnění cílů organizace a větší loajalitu pracovníků 
  • sníží se absence a nemocnost 
  • sníží se používání alkoholu a cigaret zvýší se produktivita a zisk.

Nabízíme Vám balíček programu TM pro rozvoj organizace a zlepšení výsledků práce, jež zahrnuje individuální konzultace a školení a skupinové semináře po dobu 3 měsíců. Významné zlepšení lze očekávat již v prvním měsíci implementace programu. Program TM je nenáročný a velmi efektivní. Umožní Vám dosáhnout snadněji cíle, stmelí Váš kolektiv, rozpustí napětí a stres a přinese celou řadu dalších pozitivních a žádoucích změn.

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Reklamy
%d bloggers like this: