Transcendentalní meditace

On-line kurzy Mahariši védské medicíny

Posted on: 6.4.2010


Dr. Philippe Mercanton, ředitel švýcarské Maharishi University of Vedic Medicine představil nové on-line kurzy, které univerzita nabídne od 16. května 2010.
Cílem nabízených kurzů je kompletní systém alternativní přírodní péče o zdraví, která je bez vedlejších negativních účinků. Zdravotní péče, která pomáhá jedinci rozvinout plný mentální, fyzický a sociální potenciál jako základ zdravé společnosti.
Tato nová nabídka splňuje všechny požadavky ‚Ayush‘, institutu vlády Indie (oddělení ájurvédy, jógy a přírodní terapie, Unani, Siddha and homeopatie).
Kurzy se budou nabízet v časově flexibilních modulech tak, aby studenti mohli absolvovat každý kurz dle svého harmonogramu. Zápis do kurzů začíná 16. května a studenti z celého světa se mohou hlásit dle svých časových možností. Kurzy budou v anglickém jazyce.
Nabídka obsahuje tyto kurzy:
Péče o své zdraví- jedno-měsíční modul se zaměřením na obory jako je strava, zažívání, čtení pulzu atd.;
Certifikační kurz – konzultant v Mahariši ájurvédě, s důrazem na prevenci;
Bakalář – základy praktikování Mahariši ájurvédy a řízení kliniky;
Později budou nabízeny kurzy magistra a PhD v oboru Mahariši védské medicíny.
Absolventi certifikačního kurzu a bakalářského studia budou kvalifikováni založit si svou vlastní praxi, diagnostikovat zdravotní stav, a předepisovat ájurvédské bylinné preparáty, v souladu s platnou legislativou v dané zemi. Absolventi bakalářského, magisterského studia bude kvalifikován řídit kliniku.
Kurikulum bylo vytvořeno za účasti zkušených indických expertů vajdyjů, kteří se také budou podílet na výuce, a zpětné vazbě z kurzů a budou dostupní pro další dotazy. Kurzy zahrnují ajurvédskou a moderní medicínu a řízení kliniky.
Zájemci o bližší informace mohou navštívit www.maharishi-university-of-vedic-medicine.ch nebo kontaktovat Dr. Mercantona na admissions@muvm.ch, nebo na telefonním čísle +41 22 734 6552.

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Reklamy
%d bloggers like this: